Polokoton;  1994 yılından bu yana 25 yılı aşkın süredir imalat, toptan ve perakende sektörlerinde ticari faaliyette bulunan Süper Hit Tekstil Ticaret Sanayi Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır.

Polokoton markası ile ürettiğimiz ürünleri; sitemiz aracılığı ile ilk elden, en uygun fiyatlarla, zahmetsizce sizlere ulaştırmayı amaç edindik.Güncel trendi yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize yeni ve kaliteli ürünleri gururla sunuyoruz.

Ürünlerimizi sitemizden, müşteri memnuniyeti, doğruluk ve karşılıklı güven ilkeleri içerisinde

ister toptan ister perakende olarak temin edebilirsiniz.

Polokoton ürünleri; iplikten başlayıp kumaş, kesim, dikim gibi üretiminin her aşamasında kalite kontrolü ve testleri yapılarak üretilir. Üretimde şık çizgiden ayrılmadan kullanıcı dostu, basic t-shirt, polo yaka t-shirt, sweat shirt, eşofman gibi ürünler pamuklu örme kumaşlardan özenle tasarlanır.

Süper Hit Tekstil Ticaret Sanayi Limited Şirketi yalnız belirli bir müşteri kitlesine değil, her kesime hitap eden kurumsal firmalara, toptancı ve perakendecilere yönelik özel üretim de yapmaktadır.

Sizler de; size yakışacak Polokoton ürünlerini kullanmak ya da Polokoton ürünlerini ticaretinize dahil ederek kazanmak istiyorsanız hemen güvenle, alışverişe başlayabilirsiniz.

POLOKOTON